info@atilimpromosyon.com.tr    0312 251 4 251

Firma Profili

Atılım promosyon firması olarak 2005 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize bireysel ve kurumsal olarak reklam tanıtım ürünlerinde hizmet vermektedir. Atılım promosyon firması olarak tüm Türkiye geneline reklam tanıtım ürünlerinin ihracatını yapmaktayız. Türkiye geneli içerisinde bayilikleri bulunun ve sizlere tam zamanında güvenilir, kaliteli hizmet vermekteyiz. Deneyimli eleman kadromuz ve her zaman mükemmeli üretmenin gayretiyle sizlere günün her saati hizmet vermekteyiz. 

Promosyon sektöründe sizlere sunmuş olduğumuz ürünlerimiz arasında kalem, masa setleri, ajandalar, anahtarlıklar, aynalar, büyüteçler, çakılar, çakmaklar, çantalar, dijital masa setleri, duvar saatleri, fenerler, hediyelik set ürünleri, hesap makineleri, ipek fularlar, kalem kutuları, kalem setleri, kartvizitlikler, plaketler, pusulalar vb. birçok zengin promosyon ürününün satışını ve satış sonrasında ise desteğini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

İnsanlarımızın günlük hayatta en çok kullanmış olduğu ürünleri önceden belirleyerek en etkili promosyon ürünlerinin satışını yapmaktayız. Binlerce ürün çeşidi ve modellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Türkiye’nin hemen hemen her bölgesine baskılı veya baskısız olarak ürün sevkiyatı yapmaktayız. Müşterilerimiz ürünlerimizi web sayfamızdan detaylı olarak inceleyebilir, talep edilen ürünü 2-3 iş günü içerisinde teslimatını gerçekleştirebiliriz.

  

Adres: Uğur Mumcu Mah. Harbiş 3 sitesi 24/a - Batıkent / ANKARA


E-Mail: info@atilimpromosyon.com.tr

Telefon: 0312 251 4 251 Fax: 0312 251 85 19